Четвер, 28.03.2024, 16:33

Головна » Архів матеріалів

Взимку і діти, і дорослі вже втомилися від спокійних і одноманітних кольорів. Тому 4-А клас Мелітопольської загальноосвітньої школи №24 вирішив провести Кольоровий тиждень!
Упродовж тижня діти взяли участь в різноманітних іграх, конкурсах, знаходили цікаві відео та презентації. Кожен день кольорового тижня було оголошено днем певного кольору, який мав свою тему. Порадійте разом з нами.

Категория: Шкільні заходи | Просмотров: 758 | Добавил: merenda1987 | Дата: 23.01.2018 | Комментарии (0)

У рамках проекту "Діти дітям" учні ЗОШ№24 відвідали дошкільні заклади з ігровою програмою "У світі казок". Ми занурились в яскравий світ дитинства і це було дивовижно

Категория: Загальні | Просмотров: 494 | Добавил: merenda1987 | Дата: 23.01.2018 | Комментарии (0)

Категория: Загальні | Просмотров: 492 | Добавил: merenda1987 | Дата: 17.01.2018 | Комментарии (0)

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з вересня 2016 року розпочав новий проект «Спорт заради розвитку», складовою якого є проект «Спорт проти булінгу». Мелітопольська загальноосвітня школа I-III  ступенів №24 долучилася до програми  «Спорт проти булінгу», і  був проведений перший урок-тренінг для учнів  5 класу, спрямований на розвиток у дітей відповідного віку соціальних навичок, таких як: ефективне спілкування, співчуття, повага до прав людини, робота в команді, запобігання конфліктам і їх конструктивне розв’язання, протистояння негативним соціальним впливам, переговори, медіація, примирення.

Категория: Шкільні заходи | Просмотров: 750 | Добавил: merenda1987 | Дата: 16.01.2018 | Комментарии (0)

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

На виконання розпорядження міського голови 18.12.2017 №605-р «Про затвердження Плану заходів щодо попередження розповсюдження кору в місті Мелітополі» доводимо до відома батьків, чиї діти не щеплені, про необхідність проведення щеплень проти кору.

ПОПЕРЕДЖАЄМО батьків дітей, які не щеплені проти кору, про можливість відсторонення дітей  від навчального процесу в разі виникнення загострення епідемічної ситуації згідно з законодавством.

КІР:  симптоми, ускладнення, профілактика

Шановні батьки! Дбайте про здоров'я своїх дітей та оточуючих!

Категория: Загальні | Просмотров: 475 | Добавил: merenda1987 | Дата: 20.12.2017 | Комментарии (0)

14 грудня на базі Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Мелітопольської міської ради відбувся семінар для соціальних педагогів міста за темою «Законодавство України про права людини». Для учасників семінару була організована дискусійна панель, проводилася робота по локаціям. Учні 6-Д класу, разом із класним керівником, провели казкотерапію «Годинник».

Категория: Загальні | Просмотров: 467 | Добавил: merenda1987 | Дата: 20.12.2017 | Комментарии (0)

У рамках Всесвітнього тижня інформатики було проведено Годину коду. До масового заходу світу долучилися багато учнів нашої школи разом з викладачами інформатики. Після виконання завдання всі учні отримали відповідні сертифікати міжнародного зразка.

Категория: Шкільні заходи | Просмотров: 708 | Добавил: merenda1987 | Дата: 11.12.2017 | Комментарии (0)

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

«Організація внутрішнього контролю в системі початкової освіти»

1 грудня 2017 року  на базі Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №24 відбувся міський семінар-тренінг «Організація внутрішнього контролю в системі початкової освіти» для заступників директорів початкової школи.

Мета семінару: удосконалення механізму управління якістю навчання у відповідності з Держстандартом освіти та обмін досвідом роботи. На початку семінару був проведений психологічний тренінг «Павутинка». В практичній  частині семінару заступник директора з навчально-виховної роботи Сершень Л. Я. поділилась досвідом роботи по внутрішньому контролю в початкових класах: показала презентацію «Внутрішній контроль: мета, задачі, методи», провела коучинг-сесію «Шляхи проведення внутрішнього контролю в початкових класах». В ході коучингу заступники директорів з початкової освіти працювали в групах, захищали кластери по видах, напрямках, методах контролю, складали план внутрішнього контролю, аналізували уроки за різними методиками. В рамках семінару на високому рівні були проведені  уроки в 4 класі з української мови «Відмінювання іменників у множині» (вчитель Гончаренко В. М.) та в 3 класі з читання - «Формування вміння самостійно шукати матеріали за допомогою інтернет-ресурсів. Казки українських письменників». Учасники семінару отримали методичні рекомендації з методики проведення внутрішнього контролю в початкових класах в електронному вигляді.

Просмотров: 477 | Добавил: merenda1987 | Дата: 06.12.2017 | Комментарии (0)

Highslide JS

23 листопада 2017 року в рамках проекту “Вартові довкілля” 2-Г клас ЗОШ № 24 побував у інституті зрошуваного садівництва ім.Ф.М.Сидоренка  з метою ознайомлення із професіями, пов'язаними із рослинництвом. Екскурсовод цікаво розповіла про професії агронома, селекціонера, садівника, еколога. Учні дізналися, як наукові працівники інституту садівництва виводили нові сорта черешні, яблук та інших фруктових дерев. Вперше почули діти про те, як у Мелітополі з'являлися перші сади і стала знаменитою наша мелітопольська черешня, за якою приїжджали із різних куточків нашої країни та інших  держав. У подарунок  і на згадку про цікаву екскурсію учні отримали  смачні подарунки від робітників інституту – солодкі яблука, які були вирощені у  піддослідному садку установи.

Категория: Загальні | Просмотров: 541 | Добавил: merenda1987 | Дата: 26.11.2017 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 13 14 »