П`ятниця, 15.12.2017, 01:40

«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 6 » СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

«Організація внутрішнього контролю в системі початкової освіти»

1 грудня 2017 року  на базі Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №24 відбувся міський семінар-тренінг «Організація внутрішнього контролю в системі початкової освіти» для заступників директорів початкової школи.

Мета семінару: удосконалення механізму управління якістю навчання у відповідності з Держстандартом освіти та обмін досвідом роботи. На початку семінару був проведений психологічний тренінг «Павутинка». В практичній  частині семінару заступник директора з навчально-виховної роботи Сершень Л. Я. поділилась досвідом роботи по внутрішньому контролю в початкових класах: показала презентацію «Внутрішній контроль: мета, задачі, методи», провела коучинг-сесію «Шляхи проведення внутрішнього контролю в початкових класах». В ході коучингу заступники директорів з початкової освіти працювали в групах, захищали кластери по видах, напрямках, методах контролю, складали план внутрішнього контролю, аналізували уроки за різними методиками. В рамках семінару на високому рівні були проведені  уроки в 4 класі з української мови «Відмінювання іменників у множині» (вчитель Гончаренко В. М.) та в 3 класі з читання - «Формування вміння самостійно шукати матеріали за допомогою інтернет-ресурсів. Казки українських письменників». Учасники семінару отримали методичні рекомендації з методики проведення внутрішнього контролю в початкових класах в електронному вигляді.

Переглядів: 7 | Додав: merenda1987 | Рейтинг: 0.0/0