Середа, 24.04.2024, 14:17

«  Лютий 2019  »

Головна » 2019 » Лютий » 4 » Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів радо зустріла вихователів дитячих садочків
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів радо зустріла вихователів дитячих садочків

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів радо зустріла вихователів  дитячих садочків

23 січня початкова школа зустрічала педагогів ДНЗ №1, 17, 20, 48  в рамках проекту  «Наступність між дитячим садком  та школою».

Вчителі Сівова Т.О. (1А), Дворжак І.І. (1Б), Гончаренко В.М. (1В) та Ткаченко С.В. (1Г) класів представили відкриті уроки за програмою НУШ.

Вихователі відвідали уроки навчання грамоти та математики. На цих уроках було представлені різні методики та техніки навчання: динамічний звуковий аналіз слів, вітання на організаційному етапі, читання та спів таблиць за методикою М.Зайцева.

Учні грали в ігри: «На що схожа буква?», «Голос чи шум?», «Що зайве?»

«Співаючи – навчались», співали склади, «Пісеньку голосних». Не забули й про музичні фізкультхвилинки (з масажем). Використовували стратегію критичного мислення, діаграму самооцінювання за допомогою LEGO Foundation, читали з предбаченням, використовували асоціативний кущ.

У 1В класі учні навіть виготовляли вітамінний овочевий салат.

У крісло автора було запрошено гостя – доповідача – кухаря.

Яка розповіла про користь вітамінів.

На уроках математики в 1А та 1Б повторювали склад чисел, працювали в групах, зчитували інформацію зі схем, визначали закономірності, за якою відбувається зміна ознак геометричних фігур, представляли інформацію у схематичному вигляді, вивчали назви компонентів та результат дії віднімання, грали по-новому та навчалися по-іншому з шістьма цеглинками Lego.

Працювали над задачею.

Так вчителі початкової школи показали високий рівень професійності та педагогічної майстерності на уроках математики та навчання грамоти.  Детальніше

Переглядів: 468 | Додав: merenda1987 | Рейтинг: 0.0/0