Вівторок, 19.03.2024, 14:16

Алгоритм прийому до школи

ДО ВІДОМА БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

У мелітопольській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 24 ведеться зарахування дітей до 1-го класу на 2018/2019 навчальний рік.

На наступний навчальний рік плануємо набрати 6 класів, з яких один - спеціальний клас,  для дітей з особливими освітніми потребами.

Алгоритм прийому до школи тепер такий:

1. До 31.05 2017 року надати до школи заяву особисто від одного з батьків (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

1. копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал документу);
  2. оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
  3. документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування ЗОШ №24.
  1. Родини першокласників, які мають статус тимчасово переміщених осіб, до пакета перелічених вище документів додають витяг з довідки про реєстрацію ТПО для підтвердження їх місця проживання.
  2. Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються.
  3. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у перших класах, зарахування відбувається за такими правилами:
  1. До 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування ЗОШ № 24 підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами або сестрами дітей, які здобувають освіту в ЗОШ № 24, діти працівників школи.
  2. До 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування ЗОШ № 24, за результатами жеребкування.
  1. У випадку, якщо кількість дітей, які мають право на першочергове зарахування, перевищує спроможність школи, міське управління освіти пропонує на вибір батьків таких дітей перелік закладів освіти, максимально доступних і наближених до місця їх проживання.
  2. Після  15 червня зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.
  3. Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється на веб-сайті ЗОШ № 24.
  4. Жеребкування проводиться у період  з 5 по 10 червня.

Порядок проведення жеребкування:

1. Жеребкування є заходом публічного характеру, що проводиться за добровільної присутності батьків дітей, які претендують на вільні місця, або уповноваженої ними особи на засадах випадкової вибірки, прозорості та відкритості.

2. Інформація про результат кожного учасника жеребкування відразу фіксується у протоколі засідання конкурсної комісії.

3. Після діставання останнього жеребка головою або одним із членів конкурсної комісії оголошуються результати жеребкування, що фіксуються  в протоколі, який підписується усіма членами конкурсної комісії та є підставою для видання відповідного наказу про зарахування дітей на вільні місця.

4. Учасник жеребкування (батьки або особи, що їх заміщують) може звернутися зі скаргою до міського управління освіти протягом двох робочих днів після оголошення результатів жеребкування.

Адміністрація ЗОШ № 24