Субота, 23.09.2017, 19:10

«  Вересень 2017  »

Режим роботи бібліотеки ЗОШ №24

2015-2016 н.р.

Найвидатнішим драматичним твором Лесі Українки, справжнім шедевром української і світової літератури стала драма-феєрія «Лісова пісня», яка чарує красою почуттів, великою силою і глибиною розкритих у ній волелюбних ідей, поетичністю образів. У буктрейлері використані малюнки учнів Мелітопольської загальноосвітньої школи №24: Гончаренко Дар'ї, Цинцовської Тетяни, Гуреєвої Анастасії.

На протязі  другого семестру  учні 5 класів брали участь у міському конкурсі «Найрозумніший фантазер» Ученицю  5-А кл. Павлюк Лізу було нагороджено грамотою та цікавим призом у номінації «Ерудит»

2016-2017 н.р.

Енциклопедії - інструмент пізнання світу» - такий  бібліотечний урок було проведено 29 вересня для учнів 4-х класів .

У жовтні  з учнями 9-Б класу було проведено історичну подорож «Україна - моя Батьківщина».

Учні 3 класів Із зацікавленістю взяли участь у літературному конкурсі «Сім сходинок до казки».

Наприкінці листопада в шкільній бібліотеці працювала «Книжкова лікарня» . Таким чином, актив читачів повернув на книжкові полиці 56 улюблених  книжок.

Протягом року в шкільній бібліотеці велике різноманіття книжкових виставок. Кожний читач знаходить для себе саме ту книжку, яка йому до вподоби, недарма ж бібліотека-це аптека для душі.

28 лютого бібліотека «Мальвіна» провела тематичну презентацію «Співоча душа України»,присвячену творчості української письменниці  Лесі Українки, а бібліотекарі ЗОШ №24 ознайомили учнів 7-го класу з виставкою літератури «Безсмертна дочка Прометея».

ФЛЕШМОБ, ПРИСВЯЧЕННИЙ Т.Г. ШЕВЧЕНКО.

Разом з учнями 1-А і 1-Д класів  ЗОШ № 24 та їх вчителями : Любишко І.О., та Мірзоєвою Т.М.,шкільними бібліотекарями 16 березня 2017 року був проведен флешмоб ,присвячений українському поету та художнику Т.Г.Шевченко. Діти виразно читали вірші , із зацікавленістю відповідали на питання літературної вікторини про Великого Кобзаря,ознайомилися з ним,як з художником,побачили його портрети ,картини. Малята із задоволенням  гортали сторінки Тарасових поезій біля книжкової виставки.

Фестиваль  « Найрозумніший фантазер»

Наприкінці лютого серед учнів 5 та 6 класів ЗОШ № 24 пройшов шкільний етап міського фестивалю дитячого читання « Найрозумніший фантазер». Переможцями визначилися :

5а- Климова М., 5б- Виниченко О., 5в- Прощенков Т., 5г- Скачкова С., 5д- Килібарова Д.

6а- Побурна В., 6б- Крупенко Л., 6в- Могила Л., 6г- Попов О.

7 березня у 1д класі була представлена бібліотекарями ЗОШ № 24 тематична викладка літератури до СВЯТА - 8 Березня. Першокласники читали виразно вірши ,співали пісні, гортали з цікавістю сторінки книжок.