Неділя, 18.04.2021, 05:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Мелітопольська ЗОШ I-III ступенів №24

Меню сайту
Категорії розділу
Загальні [40]
Шкільні заходи [31]
Олімпіади [7]
Випускникам [0]
Конкурси [1]
Вчителям [2]
Спорт [0]
Наше відео [0]
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 1657
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Основна та старша школаПроведена класна година в 11-А класі на тему: "Як досягти мети"Проведена класна година в 11-А класі на тему: "Ефективне спілкування"Тренінг для 11-А класу "Запобігання та розв'язання конфліктів"Тренінг для 11-А класу "Як стати Миротворцем"Тренінг для 6 класів

"Самооцінка і здоров*я людини" - діти дізналися, як формується самооцінка, обговорили недоліки завищеної та заниженої самооцінки. діти мали змогу відпрацювати навички постановки і досягнення мети.Тренінг для 8 класу

"Рівноправне спілкування" - метою тренінгу було розвити навички упевненої поведінки, сформувати почуття власної гідності і поваги до себе та інших.Тренінг для 9 класу

"Характер людини" - метою було мотивування учнiв до самовдосконалення, обрання гідних зразкiв для наслiдування.Тренінг для 6 класу

"Вчимося приймати рішення", -  діти навчилися аналізувати проблеми і приймати зважені рішення.Тренінг для 7 класу

 "Розбудова самооінки" - учні ознайомилися з поняттям "психологічна рівновага" та способами здорової самооцінки.Тренінг для 5 класу

"Ти особливий" - мета тренінгу: дати учням змогу розвивати життєві навички толерантності, протедії дискримінації, уміння працювати в команді, поважати особисті якості інших людей. Завданням ренінгу було допомогти учням розвити життєві навички позитивної самооцінки, самоусвідомлення і самовдосконалення, а також уміння запропонувати допомогу людям з обмеженими можливостями.Тренінг для 5 класу

Тренiнг  "Ми-осоливi"  - мета тренінгу: дати учням змогу розвивати життєві навички толерантності, протедії дискримінації, уміння працювати в команді, поважати особисті якості інших людей.Тренінг для 5 класів (дивитись фото)

"Про почуття і співчуття" Мета: вчити дітей толерантно висловлювати свої негативні почуття. Розвивати вміння розуміти почуття інших людей, співчувати і співпереживати.


Тренінг для 5 класів (дивитись фото)

"Що сприяє поразумінню між людьми". Мета: Дати змогу відпрацювати навички комунікації.


Тренінг для 5 класів (дивитись фото)

"Упевнена поведінка". Мета: Ознайомити унів з з перевагами цпевненої поведінки, сприяти розвитку асертивності.


Тренінг для 5 класів (дивитись фото)

"Спілкування з дорослими". Мета"Сприяти розвитку комунікативних навичок, виховувати повагу до старших, мотивувати учнів звертатися до дорослих у разі виникнення проблем"


Тренінг для 5 класів (дивитись фото)

"Спілкування з однолітками". Мета: Розвивати навички спілкування з однолітками, сприяти формуванню дружнііх стосунківв між дівчатами та хлопцями.


Тренінг для 6 класів (дивитись фото)

"Як протидіяти тиску однолітків". Мета: Сприяти формуванню упевненої поведінки, уміння протидіяти негативному впливу однолітків.


Тренінг для 6 класів (дивитись фото)

"Спілкування і здоров*я". Мета: Дослідити прогрес у розвитку засобів комунікації. Розвивати навички спілкування: уміння говорити, слухати, встановлювати контакти з іншими людьми.


Тренінг для 6 класів (дивитись фото)

"Стилі спілкуавання" Мета: Дослідити переваги і недолітки різних стилів спілкування. Виховувати чесність ікультуру спілкування.


Тренінг для 6 класів (дивитись фото)

"Навички спілкування". Мета: Розвивати базові комунікативні навички, виховувати доброзичливу, чемну і впевнену манеру спілкування.


Тренінг для 6 класів  (дивитись фото) 

"Стосунки і здоров*я". Мета: Вчити дітей робити несок у розбудову здорових міжособистих стосунків, пояснювати перевагу кооперації та роботи в команді"


Тренінг для 6 класів  (дивитись фото)

"Види і наслідки конфліктів". Мета: Відпрацьовування навичок запобігання, аналізу і конструктивного розв*язання конфліктів.


Тренінг для 6 класів  (дивитись фото)

"Як залагодити конфлікт". Мета: Ознайомити учнів з прийомами конструктивного розв*язання конфліктів, відпрацювання навичок самоконтролю.


Тренінг для 6 класів  (дивитись фото) 

"Підліткові компанії". Мета: Ознайомити учнів із ознаками дружніх і небезпечних компаній, відпрацювати навички протедії агресії та насиллю.


Тренінг для 7 класів  (дивитись фото) 

"Синергія стосунків". Мета: Ознайомити учнів з питанням синергії, сприяти розвитку навичок розбудови стосунків.


Тренінг для 7 класів  (дивитись фото) 

"Стрес і психологічна рівновага". Мета: Вчити дітей визначати джерела стресу у своєму житті, використовувати техніки самоконтролю.


Тренінг для 7 класів  (дивитись фото) 

Керування стресами". Мета: Ознайомити з впливами стресу на здоров*я та фізичними, емоційними й духовними способами керування стресом.


Тренінг для 7 класів  (дивитись фото) 

"Стреси в екстримальних ситуаціях". Мета: Ознайомити учнів з особливостями стресу у надзвичайних ситуаціях. Розвивати навички позитивного мислення.


Тренінг для 7 класів  (дивитись фото) 

" Конструктивне розв*язання конфліктів". Мета: Вчити учнів конструктивно розв*язувати конфлікти.


Тренінг для 8 класу  (дивитись фото)

"Стать і статеві ролі". Мета: Розкрити відмінність понять"біологічна стать" і "соціаьна статева роль". Ознайомити учнів з концепцією статевої рівності.


Тренінг для 8 класу  (дивитись фото)

"Стоп булінг". Мета: Формування нетерпимості до проявів агресії, розвивати співчуття до жертв насилля, навички надання та отримання допомоги.


Тренінг для 8 класу  (дивитись фото)

" Безпека спілкування в мережі інтернет". Мета: Протидіяти проявам насильства в учнівському середовищі, сприяти беспечному спілкуванню в мережі Інтернет.


Тренінг для 9 класу  (дивитись фото)

"Цінності основа характеру". Мета: Сприяти формуванню у молоді моральної свідомості та првильної системи цінностей.


Тренінг для 9 класів  (дивитись фото)

"Самооцінка характеру". Мета: Мотивування учнів до самовдосконалення, розвивати навички самооцінки.


Тренінг для 9 класів  (дивитись фото)

"Самовизначення і вибір професії". Мета: Ознайомити учнів зі складовими життєвого самовизначення, формулою вибору професії, надати підтримку у визначенні особистих мотивів для вибору професії.


Тренінг для 9 класів  (дивитись фото)

"Емоційна саморегуляція". Мета: Ознайомити з поняттям "емоційна саморегуляція", базовими емоціями, загальною стратегією та прийомами самоконтролю.


Тренінг для 9 класів  (дивитись фото)

"Спілкуванняя та розбудова стосунків". Мета: Сприяти розвитку навичок ефективного спілкування з дорослими та однолітками.


 

Вхід на сайт
Пошук
Флешмоб
#дякуюємозаперемогу
МДПУ
МДПУ
Друзі сайту!!!

Архів записів
Сайти та блоги
 • Сайт з виховної роботи
 • Семенова О.М.
 • Спорник О.С.
 • Лященко О.М.
 • Грушкіна С.В.
 • Емірасанова А.Е.
 • Новохатній Д.О.
 • Гольцова О.В.
 • Грицанюк Д.Г.
 • Кудіна Ю.В.
 • Калінчук Н.А.
 • Грицанюк Д.Г.
 • Сершень Л.Я.
 • Колісник Т.В.
 • Воронцова Л.В.