Четвер, 23.11.2017, 19:32

«  Листопад 2017  »

Психологічні заходи

Виховний захід до Дня дитини

«У світі обов’язків та прав неповнолітніх громадян».

Наші права – щасливе майбутнє

Мета виховного заходу: Розповісти учням про їхні права й свободи, визначені Загальною декларацією прав людини та Конвенцією про права дитини; навчити правильно реалізовувати свої права; виховувати в учнів поважне ставлення до власної особистості та інших.

25.11.2015 року у Мелітопольській загальноосвітній школі I-IIIступенів № 24 проводилась щорічна «Жива бібліотека» у рамках проекту соціальної дії “Prof УСПІХ: стратегія професійного вибору».

«Жива бібліотека» була відкрита для  учнів 10-х класів  ЗОШ № 6, ЗОШ № 8, ЗОШ № 24 та гімназії № 10 з 14 до 16 години.

Під час заходу учні мали змогу поспілкуватись з такими «живими книгами»:

1. Мірошниченко Галина Геннадієвна - лікарпедіатр-неонатологМелітопольскойдитячої лікарні, відділення патологіїновонарождених.
  1. Лукачіна Юрій Юрійович - мастер участка виробництва з експлуатацииелектричних сітей.
  1. ДеркачНаталля -візажист-стиліст, мастер збровей. ЗасновникАвторськоїСтудіїКраси.
  1. Варина Анна Борисівна  -викладач психологіїМелітопольскогодержавного педагогічногоуніверситетаім. Б. Хмельницького.
  1. ПротоієрейОлександр -ключар собораОлександра Невського.
  1. Шугуров Сергей Володимирович -офіцер відділення по роботізособовим складом воєнської частини А 3840.
  1. Павленко Лариса Михайлівна - Арт-директор студії авторських весіль “Loveyou”.
  1. Сушкова Дар'я Володимирівна -старший інспектор зсоціально-виховноїі психологічної роботи сектора по роботі зособовим складом Мелітопольскої жіночоївиховної колонії.

Тренінг «Толерантного відношення серед підлітків» з учнями 7-Б класу.

Тренінг "Насильство –не допустити біди"

Мета: поглибити знання учнів з питань запобігання насильству; надати інформацію про види насилля; розглянути небезпечні для учнів ситуації та способи їх уникнення.

Насильство - це фізична, психологічна, сексуальна або інша дія чи комбінація цих дій однієї особи над іншою, що порушує гарантоване Конституцією України право громадянина на особисту недоторканість.

(24. 02. 2016) Брейн-ринг по психогигиене - профилактика вредних привычек между 7-В и 7-Г классами "Здоровье - ценность нашей жизни"

Цель: сформировать у детей потребность в здоровом образе жизни

Задачи:

1. помочь сформировать неприязнь к вредным привычкам.

2. воспитание ценностного отношения к собственному здоровью

3. пропаганда здорового образа жизни

4. формирование сознательного отношения к собственной жизни

5. стимулировать творческую и познавательную активность учеников

Виступ агітбригади до 1 грудня Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня 2015 р.)

Виступ агітбригади до 1 грудня Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня 2016 р.)

«Навички кризового консультування та розвитку психосоціальної стійкості до стресу у школярів»

за програмою UNISEF.

Тренінгове заняття  «Встановлення контакту».