Субота, 23.09.2017, 19:13

«  Вересень 2017  »

Початкова школа

До Всесвітнього Дня здоров'я у нашій школі учні третіх класів прийняли участь у конкурсі малюнків на асфальті.

Між учнями других класів пройшов конкурс "Знавців правил дорожнього руху"

Учні 1-4 класів підготували ось такі поробки та малюнки для привітання вчителів зі святом!

До Дня захисника України учні других класів прийняли участь у спортивному змаганні. В якому проявили себе як швидкі, спритні та уважні!

В нашій школі відбулось велике свято «Посвята в першокласники»! На святі учні розповіли чому вони вже навчилися у школі та які правила поведінки запам’ятали. Вони танцювали, грали в ігри та відгадували загадки. З усіма завданнями вони впоралися на відмінно! Були й гості, Знайка та Незнайка, які із задоволенням танцювали з учнями, відгадували загадки, а також розповіли про те що необхідно дуже старанно вчитися у школі. У кінці свята учні кожного класу отримали свій перший Диплом, який засвідчив те,  що тепер їм присвоюється звання справжніх ПЕРШОКЛАСНИКІВ! Ми раді ще раз привітати Вас від усієї школи з цим святом!!!

У листопаді в нашій школі пройшла декада ввічливості і вихованості!
Учні з першого по четвертий клас прийняли активну участь. А деякі навіть розповідали вірші, які написали самі.

Благодійний ярмарок

До 21 листопада в нашій школі проходив збір проборок на благодійний ярмарок для онкологічно хворих дітей Мелітополя. Наші учні з великою активністю відгукнулися та принесли дуже багато оригінальних поробок. Дякуємо Вам за активну участь та Вашу небайдужість!

У третіх класах пройшов конкурс "Знавців правил пожежної безпеки"

У третіх класах пройшов брейн-ринг "Жива та нежива природа"

Наші першачки в гостях у бібліотеки

Хто прийшов?

19 грудня до нас у школу завітали гості! Спочатку забігав антипко, за ним прилетіли 2 янголи, а потім поздоровити усіх дітей зі святом приходив Святий Миколай. Він побував у кожному класі. Діти приготували йому багато сюрпризів – це вірші, пісні, гімнастичні виступи, казки, які діти самі придумали і поставили, а також багато іншого! Діти отримали багато подарунків та чудовий настрій!!!