Четвер, 23.11.2017, 19:37

«  Листопад 2017  »

Виховні заходи

Було проведено конкурс плакатів та малюнків до Дня української писемності "Наша мова калинова"

У 6-их класах було проведено виховний захід «Океаном рідної мови».  Учні 9-их класів розказали про заснування свята Писемності, показали мініатюри про життя батька словесності Нестора Літописця . До шестикласників у гості завітали просвітителі слов’яни — брати Ки¬рило і Мефодій та розповіли дітям про те, як вони створили азбуку. Ведучі-україночки провели цікаві конкурси серед учнів і визначили кращих знавців мови.

Учні старших класів писали 16-й радіодиктант національної єдності.

З 7.11 по 11.11 у рамках відзначення Дня писемності у школі було проведено :
Інформаційну п'ятихвилинку для учнів 4-5 класів, на якій учні старших класів поглибили знання молодших школярів про про історію виникнення писемності

З нагоди відзначення Дня Соборності України у школі проведено для учнів такі заходи: інформаціїна експозиція на стенді "Шлях до поєднання", усний журнал "Схід і Захід разом", конкурс малюнків "Україна єдина!".

У січні пройшла щорічна акція "Турбота про птахів". Учні змайстрували та повісили на території школи шпаківні та годівнички.
Учні 4 - 5 класів взяли участь у конкурсі малюнків "Барвистий світ птахів"
Серед учнів класів проведено вікторину "Що я знаю про птахів", перемогу отримала команда класу з результатом 22 бали.
Вітаємо учасників акції, бажаємо наснаги та натхнення!!!!!

24 січня відбулася зустріч з представником Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого для учнів 10-11 класів.