У рамках Всесвітнього тижня інформатики було проведено Годину коду. До масового заходу світу долучилися багато учнів нашої школи разом з викладачами інформатики. Після виконання завдання всі учні отримали відповідні сертифікати міжнародного зразка.
Коли хочуть щось добре сказати про народ,то оповідають про його землю, гори, ріки, ліси. Згадують, яких великих людей дала ця земля світові. Чи не у кожній світлиці по наших селах раніше на покуті під вишиваними рушниками висів портрет Кобзаря. Кожна українська хата, в якій на полиці лежав «Кобзар», була твердинею духу народного. З метою уславлення видатного українського поета-борця, виховання любові та поваги до його творчості та українського слова, почуття патріотизму в Мелітопольській ЗОШ №24 з 06 по 17 березня 2017 року традиційно пройшла Шевченківська декада «Шевченківські дні у школі». До роботи були залучені учні початкових класів. Цікаві і змістовні заходи пройшли у кожному класі. Підготовлені книжковий вернісаж „Слово, пісня, дума Кобзаря” таінформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», проведені конкурси: конкурс ілюстрацій до творів Т.Г.Шевченка, конкурс «Юні таланти – Кобзарю» (виставка робіт молодших школярів),конкурс на кращого читця творів Т.Шевченка і юного поета за віковими категоріями, відгадування ребусів за творами Т. Шевченка.У кожному класі були проведені цікаві тематичні класні години «Сторінками життя Великого Кобзаря».
У вівторок 14 березня пройшов парад вишиванок.
Україно моя, мила Україно!
Моя рідна земле, матінко єдина!
Твої роси моє личко умивають,
Твої вітри мої коси розплітають,
Твої діти рідну землю вишиванками прославляють.
Учні початкових класів прийшли до школи у надзвичайно красивому одязі – українських вишиванках. Присутні були приємно здивовані різноманіттям чудових сорочок і сяючими обличчями їх володарів.Лунали пісні у виконанні учнів, декламувалися вірші. День вишиванки Україна святкує вже 10 років. У 2014 році це свято отримало статус міжнародного. Під час параду вишиванок діти продемонстрували патріотичний дух, відданість рідній землі, усвідомлення своєї ролі у становленні держави.
15 березня в актовій залі школивідбувся перегляд мультфільмів на вірші Т.Шевченка та відеороликів створених на вірші Т.Шевченка, що були покладені на музику. За допомогою анімації, учні мали змогу ознайомитися з картинами великого Кобзаря.
Своєрідним підсумком Шевченківської декади став яскравий флеш-моб на вірші Т.Шевченка «Слово Шевченка не вмре, не поляже…». Підсумки проведення декади були підведені на урочистій лінійці, яка відбулась 17 березня. «Все йде, все минає», - сказав Кобзар. Але Т.Г.Шевченко залишатиметься безсмертним, допоки живе Україна, бо ім’я цієї людини є уособленням непереборної волі, сили духу, пророчого дару.
18 травня, до Дня вишиванки,в рамках декади з народознавства (вчителі Дворжак І.І., Науменко Г.В.), в початковій школі пройшов майстер-клас з виготовлення маків, який люб'язно провела матуся 1-Г класу( класний керівник Гольцова О.В.) Кушнірук Анна Олександрівна. Дівчатка 1-2 класів з захопленням виготовляли квітки, які є одним із рослинних символів України. Учениці були одягнені урочисто в національний одяг і з гарним настроєм презентували свої творчі надбання присутнім вчителям та батькам. Слід зазначити, що майстер-класи стали вже традицією в початковій ланці та надихають на творчість і дітей, і вчителів, і батьків.
5 травня на базі початкової школи відбулася математична конференція 3-4 класів «Вивчаємо математику разом». Учні школи підготували математичні газети, презентації, сценки про математику, цікаві завдання. З метою популяризації предмета «Математика» вчителем Гольцовою О.В. була підготовлена презентація цього предмета та сторінки «Вивчаємо математику разом» в соціальній мережі «В контакте» для учнів початкової школи. Залучення школярів до цієї сторінки дозволяє потренуватися з математичними тренажерами та в ігровій формі попрацювати з завданнями для закріплення програмового матеріалу з математики. Творча група вчителів початкових класів розробляє завдання для цієї сторінки і знаходить цікавий позапрограмовий матеріал для тренування пам'яті та уваги. Учні, які приймали участь у конференції, отримали грамоти та пам'ятні подарунки, а також заряд позитивного настрою і побажання успіхів у навчанні, а особливо у підкоренні математики. Запрошуємо учнів початкових класів долучатися до нашої сторінки «Вивчаємо математику разом» в соціальній мережі «В контакте» за адресою https://vk.com/id370112842.
Наша школа проводить Місячник облаштування спортивних майданчиків під гаслом "Спорт спільна турбота!" Усі бажаючі приєднуйтесь до нашого Місячника з 01.04.2017 по 30.04.2017.
В рамках проведення Шевченківського тижня, бібліотекарями школи - Панченко С.В., Авраменко Н.Є., 10 березня 2017 року проведено з учнями 9-Б класу літературно-музичне свято "Поезія Шевченка - то музика народної душі. Ученицею 7-Д класу Проскурою Альбіною був прочитаний вірш Т.Г.Шевченка "Лілея", а учениця 7-В класу Клименко Катерина разом з учнем 4-Б класу Перетятько Євгеном інсценували легенду про дитинство Тараса Шевченка.
Виконання наступних пунктів допоможе захистити вашу дитину під час перебування її в мережі:
1. Разом з дітьми розробіть правила користування Інтернетом. Особливо домовтеся з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких вони збираються заходити.
2. Знайдіть час для відвідування сайтів разом з дітьми та заохочуйте їх ділитися з вами знаннями, отриманими в Інтернеті.
3. Якщо діти спілкуються в чатах, використовують програми миттєвого обміну повідомленнями, грають або займаються чимось іншим, що вимагає реєстраційного імені, допоможіть дитині його вибрати і переконайтеся, що воно не містить ніякої особистої інформації.
4. Наполягайте на тому, щоб діти ніколи не видавали своєї адреси, номера телефону або іншої особистої інформації. Наприклад, місце навчання або улюблені місця для прогулянки.
5. Навчайте дітей не розміщувати свої чи сімейні фотографії.
6. Поясніть, що давати свої паролі не можна нікому, крім батьків, навіть найближчим друзям.
7. Поясніть, що не потрібно відповідати на невиховані й грубі листи. Якщо отримали такі листи, то потрібно сповістити про це батьків чи вчителів.
8. Скажіть дітям, що їм не слід зустрічатися з людьми, яких вони знають тільки з Інтернету. Поясніть, що ці люди можуть виявитися зовсім не тими, за кого себе видають. Якщо ж це необхідно, то спочатку треба спитати дозволу батьків. Зустріч у громадському місці та й у присутності батьків.
9. Скажіть дітям, що не все, що вони читають або бачать в Інтернеті, - правда. Привчіть їх запитувати вас, якщо вони не впевнені.
10. Навчіть дітей поважати інших в Інтернеті. Переконайтеся, що вони знають про те, що правила етикету діють скрізь – навіть у віртуальному світі.
11. Наполягайте, щоб діти не завантажували музику, комп'ютерні ігри та інші програми без вашого дозволу.
12. Поясніть, наскільки небезпечно для комп’ютера переходити на посилання, адреси яких вам невідомі.
13. Контролюйте діяльність дітей в Інтернеті за допомогою сучасних програм. Вони допоможуть відфільтрувати шкідливий вміст, з'ясувати, які сайти відвідує дитина і що вона на них робить.
У 6-их класах було проведено виховний захід «Океаном рідної мови». Учні 9-их класів розказали про заснування свята Писемності, показали мініатюри про життя батька словесності Нестора Літописця . До шестикласників у гості завітали просвітителі слов’яни — брати Ки¬рило і Мефодій та розповіли дітям про те, як вони створили азбуку. Ведучі-україночки провели цікаві конкурси серед учнів і визначили кращих знавців мови.