Згідно з рішеннями виконавчого комітету Мелітопольського міської ради від 14.08.2018 № 176 та від 13.09.2018 № 197/2 розширені категорії учнів, визначені державними нормативно-правовими актами, які забезпечуються безоплатним харчуванням в школах міста.
статей 21, 22 Закону України «Про загальну середню освіту»;
Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»;
спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах».
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Мелітопольської міської ради Запорізької області. Послуги шкільного харчування надає ФО-П Лагода В.П., в закладі організовано роботу їдальні, буфету. Приготування гарячого харчування й буфетної продукції здійснюється на базі харчоблоку закладу.
У мелітопольській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 24 ведеться зарахування дітей до 1-го класу на 2018/2019 навчальний рік.
На наступний навчальний рік плануємо набрати 6 класів, з яких один - спеціальний клас, для дітей з особливими освітніми потребами.
Алгоритм прийому до школи тепер такий:
До 31.05 2017 року надати до школи заяву особисто від одного з батьків (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).
До заяви додаються:
копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал документу);
оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування ЗОШ №24.
Родини першокласників, які мають статус тимчасово переміщених осіб, до пакета перелічених вище документів додають витяг з довідки про реєстрацію ТПО для підтвердження їх місця проживання.
Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються.
Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у перших класах, зарахування відбувається за такими правилами:
До 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування ЗОШ № 24 підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами або сестрами дітей, які здобувають освіту в ЗОШ № 24, діти працівників школи.
До 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування ЗОШ № 24, за результатами жеребкування.
У випадку, якщо кількість дітей, які мають право на першочергове зарахування, перевищує спроможність школи, міське управління освіти пропонує на вибір батьків таких дітей перелік закладів освіти, максимально доступних і наближених до місця їх проживання.
Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.
Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється на веб-сайті ЗОШ № 24.
Жеребкування проводиться у період з 5 по 10 червня.
Порядок проведення жеребкування:
1. Жеребкування є заходом публічного характеру, що проводиться за добровільної присутності батьків дітей, які претендують на вільні місця, або уповноваженої ними особи на засадах випадкової вибірки, прозорості та відкритості.
2. Інформація про результат кожного учасника жеребкування відразу фіксується у протоколі засідання конкурсної комісії.
3. Після діставання останнього жеребка головою або одним із членів конкурсної комісії оголошуються результати жеребкування, що фіксуються в протоколі, який підписується усіма членами конкурсної комісії та є підставою для видання відповідного наказу про зарахування дітей на вільні місця.
4. Учасник жеребкування (батьки або особи, що їх заміщують) може звернутися зі скаргою до міського управління освіти протягом двох робочих днів після оголошення результатів жеребкування.
Якщо ти виявив підозрілий предмет, схожого на вибуховий пристрій
☝️⚠️Ознаки, що можуть вказувати на наявність вибухового пристрою:
⚠️виявлення безгоспного предмету у будь-якому вигляді (сумка, згорток, пакет або предмет, схожий на гранату, мину, снаряд і т.п.) .
⚠️наявність на виявленому предметі проводів, мотузок, ізоляційної стрічки, скотчу;
⚠️підозрілі звуки, щиглики, цокання часів, що видаються предметом;
⚠️від предмета виходить характерний запах мигдалю або іншій незвичайний запах, на зовнішній оболонці присутні масляні плями.
☝️Дії при виявленні предмету, схожого на вибуховий пристрій:
❌суворо забороняється самостійно здійснювати з виявленим підозрілим предметом будь-які дії, а сааме: не наближатися, не торкати, не розкривати, не переміщати знахідку, не заливати її рідиною, не засипати піском і грунтом, не користуватися радіо- і електроапаратурою, переговорними пристроями (в тому числі мобільними телефонами);
✅негайно повідомте про виявлений підозрілий предмет (вказавши точне місце його перебування, час виявлення та зовнішній вигляд) своєму керівництву або черговій службі (службам безпеки, охорони) об'єкту, а у разі неможливості встановлення зв'язку з ними особисто правоохоронному органу чи підрозділу ДСНС за телефонами 102. Надалі дійте за їхніми вказівками.
З 21 березня по 21 квітня 2018 року в рамках проведення Місячникаблагоустрою міста з метою поліпшення санітарного, естетичного стану підпорядкованих територій, залучення дітей і молоді до озеленення й благоустрою рідного міста в ЗОШ № 24було проведено наступні роботи:
Розміщено наочну агітацію щодо проведення місячника санітарного благоустрою міста, школи та Дня довкілля
Підготовлено газони для висадки квітів
Обрізано чагарники
Прибрано подвір'я школи
Проведено обрізку кущів
Проведено очищення газонів від листви, сушняку та сміття
Проведено заміну ламп для освітлення території школи
Проведено омолодження дерев на території школи
Висаджено багаторічні квіти
Посаджено кущі бирючини
Очищено пред’ямні колодязі від сміття
Висаджено кущі калини
Усі заплановані в рамках Місячника благоустрою міста заходи виконано
В рамках роботи КТЦ «Активна освіта для дорослих» на базі філії Мелітопольської ЗОШ №24 для вчителів основ здоров’я 3 класів пройшов тренінг-воркшоп «Впровадження проекту «Вчимося жити разом»». Вчителя початкових класів Гарабажій Ірина Миколаївна та Дворжак Ірина Іванівна поділилися своїм досвідом.