Коли хочуть щось добре сказати про народ,то оповідають про його землю, гори, ріки, ліси. Згадують, яких великих людей дала ця земля світові. Чи не у кожній світлиці по наших селах раніше на покуті під вишиваними рушниками висів портрет Кобзаря. Кожна українська хата, в якій на полиці лежав «Кобзар», була твердинею духу народного. З метою уславлення видатного українського поета-борця, виховання любові та поваги до його творчості та українського слова, почуття патріотизму в Мелітопольській ЗОШ №24 з 06 по 17 березня 2017 року традиційно пройшла Шевченківська декада «Шевченківські дні у школі». До роботи були залучені учні початкових класів. Цікаві і змістовні заходи пройшли у кожному класі. Підготовлені книжковий вернісаж „Слово, пісня, дума Кобзаря” таінформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», проведені конкурси: конкурс ілюстрацій до творів Т.Г.Шевченка, конкурс «Юні таланти – Кобзарю» (виставка робіт молодших школярів),конкурс на кращого читця творів Т.Шевченка і юного поета за віковими категоріями, відгадування ребусів за творами Т. Шевченка.У кожному класі були проведені цікаві тематичні класні години «Сторінками життя Великого Кобзаря».
У вівторок 14 березня пройшов парад вишиванок.
Україно моя, мила Україно!
Моя рідна земле, матінко єдина!
Твої роси моє личко умивають,
Твої вітри мої коси розплітають,
Твої діти рідну землю вишиванками прославляють.
Учні початкових класів прийшли до школи у надзвичайно красивому одязі – українських вишиванках. Присутні були приємно здивовані різноманіттям чудових сорочок і сяючими обличчями їх володарів.Лунали пісні у виконанні учнів, декламувалися вірші. День вишиванки Україна святкує вже 10 років. У 2014 році це свято отримало статус міжнародного. Під час параду вишиванок діти продемонстрували патріотичний дух, відданість рідній землі, усвідомлення своєї ролі у становленні держави.
15 березня в актовій залі школивідбувся перегляд мультфільмів на вірші Т.Шевченка та відеороликів створених на вірші Т.Шевченка, що були покладені на музику. За допомогою анімації, учні мали змогу ознайомитися з картинами великого Кобзаря.
Своєрідним підсумком Шевченківської декади став яскравий флеш-моб на вірші Т.Шевченка «Слово Шевченка не вмре, не поляже…». Підсумки проведення декади були підведені на урочистій лінійці, яка відбулась 17 березня. «Все йде, все минає», - сказав Кобзар. Але Т.Г.Шевченко залишатиметься безсмертним, допоки живе Україна, бо ім’я цієї людини є уособленням непереборної волі, сили духу, пророчого дару.